Relax - Růženka

Aktuální akce Relax - Růženka

"Za léčivými poklady horské přírody - cyklus jaro."

AROMATERAPIE - JARNÍ BYLINKY - GEMMOTERAPIE
Termín: 9.4.2021 - 11.4.2021, Lipová - lázně, Růženka
HOST: Ing. Alena Naďová, Čarokvítí

Pojďme se oprostit od všech starostí, uvědomit si jejich malichernost, otevřít oči i srdce přírodě, naučit se umět vidět její krásu. Pojďme společně načerpat síly po náročné zimě.
Na co se můžete těšit:
Host: Ing. Alena Naďová, Čarokvítí - bylinky a květy všemi smysly. Rok v souladu, energie probouzející se přírody - jarní bylinky.
Šárka Vejrostová - aromaterapie a gemmoterapie - tinktury.
Ve volném čase wellness, masáže a neskutečný odpočinek, který žena opravdu občas potřebuje. 
Z darů přírody, které si sami nasbíráme, vytvoříme ingredience do vaší kuchyně, léčivé tinktury pro vaše tělo a něco skvělého, lehkého a plného vitamínů si také společně uvaříme. Naše těla vyživíme nejenom zevnitř, ale i zvenku, umícháme si skvělou domácí kosmetiku bez chemie. Odvezete si tak domů vlastnoručně vyrobené "dobroty" pro vaše zdraví a krásu a věřím, že i spoustu nových informací a dovedností. Navíc čas, který věnujeme sami sobě, masážím, pobytu ve wellness, komplexně zregeneruje naše těla, co víc si na jaře můžeme přát :-) . Snad už bude na jaře lépe, těším se na vás, Šárka.

Cena pobytu za osobu se snídaní 2.880,- Kč.
Rezervace: sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz, Tel.: 737 724 131

"Jesenickou krajinou za zvyky období letního slunovratu."

JÓGA - SLUNOVRAT - SVATOJÁNSKÉ BYLINY - AROMATERAPIE
Termín: 18.6.2021 - 20.6.2021, Lipová - lázně, Růženka
HOST: Bc. Petra Cavallaro, instruktor kundalini jógy 1. stupně 

Co vlastně člověk potřebuje, aby byl spokojený? Spokojenost nám přináší mimo jiné štěstí, otázka okamžiku, který v nás vzbudí blaženost a zanechá v nás krásnou vzpomínku. Pojďme v tomto štěstěnou obdarovaném čase, v čase, kdy k nám přichází léto, společně zachytit štěstí při oslavě letního slunovratu. Pojďme posílit naše tělo, načerpat sílu Slunce, abychom v nadcházející letní čas mohli ven zářit energii. Léto se tak pro nás stane obdobím, kdy si naplno splníme své plány a sny, které v nás doteď jen klíčily.

Na co se můžete těšit:
Host: Bc. Petra Cavallaro, instruktor kundalini jógy 1. stupně 
- jóga, dechová cvičení, meditace. 
PROSPERITA je harmonický vztah mezi myslí, tělem a duší.  
Bc. Šárka Vejrostová - aromaterapie, zvyky oslav slunovratu a svatojánské byliny.

Celý čas bude velkou oslavou příchodu léta, oslavou měnící se přírody, ohně a vody. Využijeme tak krásu jesenické přírody, vypravíme se za jejími poklady, řekneme si o devateru kvítí a budeme se koupat v jednom z mnoha zatopených žulových lomů, které jsou v okolí. Nebude chybět večerní oheň a společná příprava chutné a zdravé večeře. Cvičením, dechovými technikami a meditací budeme posilovat naše tělo i ducha. Naučíme se o sebe pečovat reflexní automasáží, vezmeme si na pomoc aromaterapie a vytvoříme si léčivou individuální masážní směs pro každou z nás. Domů bychom měli odjíždět nabité energií, znalé zvyků a tradic období přicházejícího letního slunovratu a další dny si tak budeme moci naplno užít. Budu se na vás těšit, Šárka Vejrostová.

Cena pobytu za osobu se snídaní 2.880,- Kč.
(Počet míst je omezen na 10 osob a 2 náhradnice.)
Rezervace:
sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz, Tel.: 737 724 131