Služby - ostatní

Aktuální nabídka o víkendech - relaxační a regenerační masáže pro ženy.

OBJEDNÁVKY ideálně týden dopředu, uzávěrka objednávek na daný víkend je vždy ve čtvrtek do 16:00 hod.
Prosím telefonicky 737 724 131, nebo emailem sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz

Regenerační a aromaterapeutické masáže pro něžné polovičky našich hostů.

Službu je možné využít v sezóně a to ve dnech od pátku do neděle, vždy dohodou individuálně. Prosím rezervujte si váš termín včas, a to nejlépe týden před nástupem na váš pobyt, uzávěrka objednávek je vždy na daný víkend ve čtvrtek do 16:00 hod, děkuji. 

Regenerační-sportovní masáž zad a šíje

 - délka masáže 60 minut, podrobnosti viz níže

700 Kč

Regenerační-sportovní masáž dolních končetin

- délka masáže 60 minut, podrobnosti viz níže

700 Kč

Masáž Relax-Růženka

- délka masáže 90 minut, podrobnosti viz níže

1.550 Kč

- uvedené délky masáží jsou potřebné k provedení kvalitní a účinné masáže, součástí délky ošetření je cca 10 min na úvodní anamnézu a relaxaci po masáž

Regenerační-sportovní masáž zad a šíje je skvělá masáž na vaše unavená a ztuhlá záda. Je velice vhodná pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání. Masáž zad odbourává nahromaděný stres a přispívá ke správnému držení těla. Může také ulevit od bolestí v hrudní i bederní oblasti páteře způsobených především nevhodnými pohybovými návyky, proto má vliv na uvolnění celého pohybového aparátu. Důkladná masáž zad je prevencí proti sesedání meziobratlových plotének. Je prostě vhodná pro všechny, kteří chtějí mít zdravá záda. 

Regenerační-sportovní masáž dolních končetin je úlevou pro vaše unavené nohy. Patří mezi základní typy masáží, při kterých se používají standardizované masážní techniky (roztírání, hnětení, tření, tepání, sekání, apod.). Díky těmto prvkům má masáž správný a blahodárný účinek, hmaty se musí provádět intenzivně a ve správném pořadí, tedy uspořádaně. Tyto masáže převážně zmírňují napětí a bolesti svalů. Během masáže dochází k uvolnění svalstva, odstranění jeho ochablosti, ztuhlosti a tím i bolesti. Tato masáž odstraňuje únavu a stres, zlepšuje prokrvení těla a lymfatického systému, posiluje imunitní systém a tím i regeneraci těla.

Masáž Relax-Růženka - je dokonalou relaxací a regenerací těla, je kombinací masážních technik, respektuje nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato masáž je propojení moudrosti starodávných praktik spojených s přírodou a energetickými drahami v těle s prvky moderní masáže. Masáž zahrnuje ošetření nohou zepředu i zezadu a to včetně stimulace chodidel. A dále pak masáž šíje a zad, a to včetně prohřátí beder lávovými kameny. Kvalitní rostlinné oleje a éterické oleje, které během ošetření používám, jsou skvělým doplněním relaxační a regenerační masáže Relax-Růženka. Masáž je velice vhodná po celodenní turistice, cyklistice nebo lyžování a běžkování. Masáž jsem vytvořila právě pro klientky apartmánů Růženka, pro ně se tak stává pravou relaxací po aktivním dni v horské přírodě.


Čeká na vás jen šetrná a přírodní kosmetika od českých výrobců,

protože věřím v sílu přírody, v českou kvalitu a ráda podporuji naši ekonomiku.

U všech výše uvedených masáží používám jen kvalitní rostlinné aromaterapeutické oleje lisované za studena, vhodně zvolené pro délku a typ masáže. Tyto oleje s éterickými oleji, jsou vyrobené předními českými výrobci přírodní kosmetiky jako jsou Yasminka, Original Atok, Saloos nebo Nobilis Tilia.

Budu se na Vás těšit, Bc. Šárka R. Vejrostová, více o mně na www.ruzenka.eu.


OSTATNÍ dostupné služby:

V apartmánech Růženka můžete strávit krásnou a klidnou dovolenou v malebné lázeňské obci nadosah nádherné jesenické přírodě. Zároveň však budete kousek od rušného městského shonu se všemi vymoženostmi civilizace, a to díky nedalekému okresnímu městu Jeseník (4 km)To vše Vám umožní využívat spousty služeb, co tato oblast nabízí. Pro inspiraci některé námi ověřené služby níže uvádíme.

Nákupní střediska:

- Jednota Coop, Lipová - lázně, vzdálenost 100 m od apartmánů.
- Supermarkety Jeseník - Lidl, Albert, Kaufland, Billa, Penny...... vzdálenost nejbližšího je 4 km od apartmánů.

Stravování:

- Perfektní snídaně?........Poradíme....... ráno za kuropění, je jen kousek do Jednoty, pro čerstvé křupavé rohlíky a ty pak s máslem a marmeládou, no jako u babičky na prázdninách...... prostě dokonalé.☺
- Nechce se Vám ztrácet čas u plotny, ale kde vzít dobrý oběd?..... Stačí jen pár metrů popojít a navštívit skvělou restauraci Na Rychtě a pochutnat si jako u maminky....... Každý si tu určitě najdete své oblíbené jídlo a ještě za rozumné ceny.
- Milujete výbornou kávu a domácí sladké dobroty?...... pak doporučujeme navštívit kavárnu Coffee House Nostalgie hned vedle Růženky.
- Co dobrého k večeři?...... Nikam se Vám nechce po vyčerpávajícím dni?....... není nic snadnějšího než zavolat do Vanessy +420 723 906 704, pizza lepší jak v Itálii. Pokud jste však z celého dne promrzlí až na kost, není nic lepšího než si zajít na pizzu osobně a ohřát se u rozpálené pece.
- Chcete někam vyrazit na dobré jídlo a pití s partou přátel? ........Co takhle Plznička U Kance a skvělé speciality z divočiny...... fakt vynikající.☺
- Honí Vás mlsná?...... Nic lepšího jako domácí borůvkové knedlíky v hospůdce Na Růžku neexistuje ......jsou výborné.☺
- A co třeba na sjezdovce v létě?......... vynikající speciality na Lázeňském vrchu, grilované ovčí a kozí sýry ze sýrárny Bělá a kdo nemáte tak specifické sýry rád, dejte si tam perfektního pečeného pstruha.........☺
- A pro ty co rádi vaří, je tu spoustu obchodů se všemi potřebnými ingrediencemi pro dokonalá jídla, stačí jen zajet do Jeseníku, zde nakoupíte vše pro Vaše kuchtění......☺
- Ani jedna výše uvedená varianta Vás neinspirovala?....... no pak už jen......Lesní bar!!!!!.... Super atmosféra se špekáčky na ohni s rodinou a krásná procházka jesenickou přírodou...... a to je skvělé.☺

Bankovní služby:

- Bankomat ČSOB, Lipová - lázně 440, vzdálenost 500 m od apartmánů.
- Bankomaty Jeseník - 10 bankomatů, vzdálenost 4 km od apartmánů.
- Banky Jeseník - Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, MONETA, vzdálenost 4 km od apartmánů. 

Dopravní obslužnost:

- Autobus - autobusová zastávka Lipová - lázně, lázně a pošta, vzdálenost 400 m od apartmánů.
- Vlak - vlaková stanice Lipová - lázně, vzdálenost 1,4 Km, "Slezský Semmering" - horská železnice, která vás okouzlí.

- Plánování cest pomocí IDOS.

Ostatní:
A mnoho dalších najdete v záložce turistické cíle.
- Nemocnice Jeseník - vzdálenost 3,7 km od apartmánů.
- 4 lékárny Jeseník - vzdálenost nejbližší je 4 km od apartmánů.