Služby - ostatní

MASÁŽE na Růžence nyní bohužel nejsou dostupné. Vzhledem k mé náhlé nemoci, není možné masáže poskytovat. Přesné zahájení poskytování péče o ženy Relax - Růženka, bude upřesněno dle mého aktuálního zdravotního stavu. Děkuji za pochopení. Šárka R. Vejrostová. 

Regenerační a aromaterapeutické masáže pro ženy - RELAX RŮŽENKA

Uvedené délky masáží jsou potřebné k provedení kvalitní a účinné masáže, prosím počítejte ještě navíc s cca 15 min na úvodní anamnézu a relaxaci po masáži. 

OBJEDNÁVKY prosím telefonicky 737 724 131, nebo emailem sarka.vejrostova@apartmany-ruzenka.cz

Službu je možné využít ve dnech od čtvrtka do neděle, jindy individuálně. Prosím rezervujte si váš termín včas, a to nejlépe týden před nástupem na váš pobyt, děkuji, budu se na Vás těšit, Bc. Šárka R. Vejrostová, více o mně na www.ruzenka.eu

Regenerační-sportovní masáž zad

 - délka masáže 45 minut, podrobnosti viz níže

550 Kč

Breussova uvolňovací masáž zad

- délka masáže 45 minut, podrobnosti viz níže

600 Kč

Regenerační-sportovní masáž dolních končetin

- délka masáže 55 minut, podrobnosti viz níže

650 Kč

Masáž lávovými kameny - zadní část těla

- délka masáže 90 minut, podrobnosti viz níže

1.250 Kč

Masáž Relax-Růženka

- délka masáže 90 minut, podrobnosti viz níže

1.550 Kč

Aromaterapeutická celostní masáž - celotělová

- celková délka ošetření je 120 minut, podrobnosti viz níže

2.000 Kč

Regenerační-sportovní masáž zad je skvělá masáž na vaše unavená a ztuhlá záda. Je velice vhodná pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání. Masáž zad odbourává nahromaděný stres a přispívá ke správnému držení těla. Může také ulevit od bolestí v hrudní i bederní oblasti páteře způsobených především nevhodnými pohybovými návyky, proto má vliv na uvolnění celého pohybového aparátu. Důkladná masáž zad je prevencí proti sesedání meziobratlových plotének. Je prostě vhodná pro všechny, kteří chtějí mít zdravá záda. 

Breussova uvolňovací masáž zad třezalkovým olejem, je velice vhodná pro ty, co si nemohou ze zdravotních důvodů dopřát intenzivní regenerační-sportovní masáž zad. Jedná se totiž o šetrnou a velmi jemnou masáž, která má skvělý účinek na bolesti zad pocházející z dráždění nervů podél celé páteře, hlavně na vystřelující bolesti do končetin u výhřezů plotének (Ischias). Breussova masáž regeneruje sesednuté meziobratlové ploténky, uvolňuje svaly a vazy okolo páteře a hlavně u starších osob tak zlepšuje pohyblivost končetin.

Regenerační-sportovní masáž zad patří mezi základní typy masáží, při kterých se používají standardizované masážní techniky (roztírání, hnětení, tření, tepání, sekání, apod.). Regenerační-sportovní masáž složená z těchto prvků má správný účinek, jen když jsou uvedené hmaty prováděné ve správném pořadí, tedy uspořádaně. Tyto masáže převážně zmírňují napětí a bolesti svalů. Během masáže dochází k uvolnění svalstva, odstranění jeho ochablosti, ztuhlosti a tím i bolesti. Masáž odstraňuje únavu a stres, zlepšuje prokrvení těla a lymfatického systému, posiluje imunitní systém a tím i regeneraci těla.

Masáž Relax-Růženka je dokonalou kombinací masážních technik, respektuje nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato masáž je propojení moudrosti starodávných praktik spojených s přírodou a energetickými drahami v těle s prvky moderní masáže. Masáž zahrnuje ošetření celých nohou, chodidel, masáž šíje a zad. Kvalitní rostlinné oleje a éterické oleje, které během ošetření používám, jsou jejím dokonalým doplňkem. Masáž je velice vhodná po celodenní turistice a cyklistice, vytvořila jsem ji právě pro naše hosty apartmánů Růženka, pro ně se tak stává pravou relaxací po aktivním dni v horské přírodě.

Masáž lávovými kameny - zadní část těla - "HO´OKALAKUPUA POHAKU" je úžasná masáž, která vychází z technik havajské masáže, ve které se pracuje celým předloktím společně s horkými lávovými kameny. Krásnější masáž v zimě, po náročných hodinách na svahu, nezažijete. Tato masáž propojená s aromaterapií je neskutečnou relaxací a uvolněním pro celé vaše tělo. Lávové kameny Gabro jsou hlubinná magmatická hornina, která má v sobě obrovskou sílu, po této masáži nebudete unavené, spíše naopak, připravte se na příliv energie.

Aromaterapeutická celostní masáž - celotělová je úžasnou celostní metodou, která harmonizuje fyzické a duševní zdraví člověka. Je nádhernou, plynulou a voňavou hrou doteků, která uvolňuje a navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu a ulevuje při psychosomatických obtížích. Samotné masáži předchází diagnostika klientky, na základě které pak tvořím masážní směs z přírodních rostlinných olejů a éterických olejů zacílenou na aktuální problémy klientky. Díky kvalitním rostlinným olejům masáž regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla. Vhodně zvolenou kombinací éterických olejů pak masáž nastoluje duševní rovnováhu a samoozdravné procesy těla.


Čeká na vás jen šetrná a přírodní kosmetika od českých výrobců,

protože věřím v sílu přírody, v českou kvalitu a ráda podporuji naši ekonomiku.


OSTATNÍ:

V apartmánech Růženka můžete strávit krásnou a klidnou dovolenou v malebné lázeňské obci nadosah nádherné jesenické přírodě. Zároveň však budete kousek od rušného městského shonu se všemi vymoženostmi civilizace, a to díky nedalekému okresnímu městu Jeseník (4 km)To vše Vám umožní využívat spousty služeb, co tato oblast nabízí. Pro inspiraci některé námi ověřené služby níže uvádíme.

Nákupní střediska:

- Jednota Coop, Lipová - lázně, vzdálenost 100 m od apartmánů.
- Supermarkety Jeseník - Lidl, Albert, Kaufland, Billa, Penny...... vzdálenost nejbližšího je 4 km od apartmánů.

Stravování:

- Perfektní snídaně?........Poradíme....... ráno za kuropění, kousek do Jednoty, pro čerstvé křupavé rohlíky a ty pak s máslem a marmeládou, no jako u babičky na prázdninách...... prostě dokonalé.☺
- Nechce se Vám ztrácet čas u plotny, ale kde vzít dobrý oběd?..... Stačí jen pár metrů popojít a navštívit skvělou restauraci Na Rychtě a pochutnat si jako u maminky....... Každý si tu určitě najdete své oblíbené jídlo a ještě za rozumné ceny.
- Co dobrého k večeři?...... Nikam se Vám nechce po vyčerpávajícím dni?....... není nic snadnějšího než zavolat do Vanessy +420 723 906 704, pizza lepší jak v Itálii. Pokud jste však z celého dne promrzlí až na kost, není nic lepšího než si zajít na pizzu osobně a ohřát se u rozpálené pece.
- Chcete někam vyrazit na dobré jídlo a pití s partou přátel? ........Co takhle Plznička U Kance a skvělé speciality z divočiny...... fakt vynikající.☺
- Honí Vás mlsná?...... Nic lepšího jako domácí borůvkové knedlíky v hospůdce Na Růžku neexistuje ......jsou výborné.☺
- A co třeba na sjezdovce v létě?......... vynikající speciality na Lázeňském vrchu, grilované ovčí a kozí sýry ze sýrárny Bělá a kdo nemáte tak specifické sýry rád, dejte si tam perfektního pečeného pstruha.........☺
- A pro ty co rádi vaří, je tu spoustu obchodů se všemi potřebnými ingrediencemi pro dokonalá jídla, stačí jen zajet do Jeseníku, zde nakoupíte vše pro Vaše kuchtění......☺
- Ani jedna výše uvedená varianta Vás neinspirovala?....... no pak už jen......Lesní bar!!!!!.... Super atmosféra se špekáčky na ohni s rodinou a krásná procházka jesenickou přírodou...... a to je skvělé.☺

Bankovní služby:

- Bankomat ČSOB, Lipová - lázně 440, vzdálenost 500 m od apartmánů.
- Bankomaty Jeseník - 10 bankomatů, vzdálenost 4 km od apartmánů.
- Banky Jeseník - Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, MONETA, vzdálenost 4 km od apartmánů. 

Dopravní obslužnost:

- Autobus - autobusová zastávka Lipová - lázně, lázně a pošta, vzdálenost 400 m od apartmánů.
- Vlak - vlaková stanice Lipová - lázně, vzdálenost 1,4 Km, "Slezský Semmering" - horská železnice, která vás okouzlí.

- Plánování cest pomocí IDOS.

Ostatní:
A mnoho dalších najdete v záložce turistické cíle.
- Nemocnice Jeseník - vzdálenost 3,7 km od apartmánů.
- 4 lékárny Jeseník - vzdálenost nejbližší je 4 km od apartmánů.