Obsazenost - rezervace

Poptávka ubytování

Do poptávky prosím uveďte datum příjezdu a odjezdu, do poznámky pak počet osob a věk u osob do 18 let, klikněte na rezervovat a obratem Vám zašleme cenovou nabídku, takto zaslaná poptávka není závaznou rezervací.

Objednávku pronájmu jednotlivých apartmánů, nebo celého apartmánového domu lze přijmout jen v písemné podobě a to zaslané prostřednictvím emailu. Takto podanou objednávku vám obratem písemně potvrdíme. Poté budeme vámi požadovaný termín předběžně rezervovat po dobu následujících 10-ti kalendářních dnů. V tomto období je třeba uhradit 50% z celkové ceny pobytu. Úhradu je třeba provést bankovním převodem. V opačném případě bude předběžná rezervace zrušena (nevznikne smluvní vztah) a tento termín bude opět volný (více v záložce obchodní podmínky).

Nástupy na týdenní i ostatní pobyty jsou vždy mezi 17.00 - 19.00 hod a ukončení pobytu je vždy poslední den pobytu nejpozději v 10.00 hod. Pobyty u tuzemských hostů kratší jak dvě noci jsou poskytovány jen po předchozí dohodě a za příplatek, výše příplatku na dotaz. Jakékoliv jiné požadavky na délku pobytu lze vždy individuálně projednat. V průběhu roku jsou vyhlášeny mimořádné akce - "Silvestrovský pobyt", "Velikonoční pobyt", "Vánoční pobyt" (podrobně k akcím v záložce ceník).