Ubytování - typy apartmánů

V apartmánovém domě Růženka je celkem sedm apartmánů, osm ložnic, sedm kuchyňských linek, sedm chladniček, velká společenská místnost, WIFI, TV. Kapacita je 27 osob, z toho 5 lůžek přistýlka. Apartmánový dům lze pronajmout jako celek, nebo samostatně po jednotlivých apartmánech. Nájemce si apartmán pronajímá ke krátkodobému přechodnému pobytu. Místem pronájmu se myslí apartmán samotný a pak všechny ostatní společně obývané prostory jako je chodba, společenská místnost, kolárna-lyžárna, kuchyně. Součástí pronájmu je i pozemek s venkovním posezením a dále parkování pro všechny hosty naproti objektu na soukromém parkovišti. 

Apartmán čtyřlůžkový -  číslo 9

Dva oddělené pokoje, jeden dvojlůžkový pokoj s manželským lůžkem s možností jedné přistýlky, druhý obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládací pohovkou, (vybavení kuchyně podrobně viz níže, k dispozici je rychlovarná konvice), dále sociální zařízení a místa u stolu.  WIFI připojení.

 (počet v objektu 1x, umístění - mezipatro, číslo apartmánu 9)

Apartmán čtyřlůžkový -  číslo 4

Čtyřlůžkový pokoj s manželským lůžkem, jedna patrová postel, sociální zařízení, vlastní kuchyňská linka je umístěna v prostoru u společenské místnosti, čtyři místa u stolu ve společenské místnosti. WIFI připojení.

(počet v objektu 1x, umístění - přízemí, číslo apartmánu 4)

Apartmán dvojlůžkový -  číslo 5,6,7,8

Dvojlůžkový pokoj s manželským lůžkem, sociální zařízení, vlastní kuchyňská linka je umístěna v prostoru u společenské místnosti, tři místa u stolu ve společenské místnosti. Všechny čtyři dvojlůžkové pokoje jsou ve stejném designu a mají možnost vždy jedné přistýlky (místo dvou křesílek). WIFI připojení.

(počet v objektu 4x, umístění - první patro, číslo apartmánu 5,6,7,8)

Apartmán dvojlůžkový -  číslo 3

Jedno klasické lůžko + patrová postel, sociální zařízení, vlastní kuchyňská linka je umístěna v prostoru u společenské místnosti, dvě místa u stolu ve společenské místnosti. Pokoj je orientován směrem k hlavní ulici. WIFI připojení.

(počet v objektu 1x, umístění - přízemí, číslo apartmánu 3)

Apartmán čtyřlůžkový -  číslo 2

Čtyřlůžkový pokoj, dvě samostatná lůžka a patrová postel. Sociální zařízení, vlastní vybavená kuchyňská linka s jídelním stolem v apartmánu.  WIFI připojení.

(počet v objektu 1x, umístění - přízemí, číslo apartmánu 2)

Společenská místnost

Velká společenská místnost určená ke stravování, kapacita je 24 osob, možnost pořádání rodinných oslav, srazů, firemních večírků, školení, výtvarných kurzů a různých workshopů atd.. Vybavenost - stolní fotbálek, mini ping pong, šipky. Dodání občerstvení na akce si lze operativně dohodnout ve vedlejším objektu, restaurace Na Rychtě. WIFI.

(počet v objektu 1x, umístění - přízemí)

Kuchyňské linky pro apartmány 3,4,5,6,7,8

Prostor vedle společenské místnosti, ve kterém je umístěno šest kuchyňských linek, každá z nich je určena k jednotlivým apartmánu. Vybavení viz níže a dále je k dispozici mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.

Vybavenost kuchyňských linek v celém objektu:  sklokeramická deska - dvě varné zóny nebo varná deska plynová - dva hořáky,  chladnička, na jednu osobu kompletní příbor, talíř, sklenice, hrnek, dále dřez, hrnce, kastroly a poklice, pánev na smažení, mísa, nůž na krájení, naběračka, otvírač konzerv a lahví, prkénko, cedník, struhadlo, 1 utěrka, nádoba na odpad, smeták, lopatka.

(počet  6x, umístění - přízemí)

Kolárna - lyžárna

Zahrada

V letním období je hostům k dispozici zahrada s posezením u grilu a ohniště. Petanqué, ruské kuželky a houpačky. 


Parkoviště pro naše hosty přímo naproti ubytování

Důležité informace

Pro udržení domácího čistého prostředí je nutné se vždy při vstupu do objektu přezouvat, vhodnou domácí obuv na přezutí si vezměte prosím sebou. V celém objektu je přísný zákaz kouření a používání otevřeného ohně. Domácí zvířata jsou povolena jen po předchozí domluvě. Nedodržování těchto nařízení, jakož i navýšení počtu osob v objektu na nocleh, kdykoliv během pobytu bez vědomí majitele, či zjištění úmyslného poškozování nebo ničení pronajatých prostor nebo jeho zařízení se považuje za hrubé porušení ubytovacích podmínek se všemi z toho plynoucími důsledky, více viz záložka obchodní podmínky.