Ubytování - typy apartmánů

V apartmánovém domě Růženka je celkem sedm apartmánů, osm ložnic, sedm kuchyňských linek, sedm chladniček, velká společenská místnost, WIFI, TV. Kapacita je 27 osob, z toho 5 lůžek přistýlka. Apartmánový dům lze pronajmout jako celek, nebo samostatně po jednotlivých apartmánech. Nájemce si apartmán pronajímá ke krátkodobému přechodnému pobytu. Místem pronájmu se myslí apartmán samotný a pak všechny ostatní společně obývané prostory jako je chodba, společenská místnost, kolárna-lyžárna, kuchyně. Součástí pronájmu je i pozemek s venkovním posezením a dále parkování pro všechny hosty naproti objektu na soukromém parkovišti. 

Apartmán čtyřlůžkový -  číslo 9

Dva oddělené pokoje, jeden dvojlůžkový pokoj s manželským lůžkem s možností jedné přistýlky, druhý obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládací pohovkou, (vybavení kuchyně podrobně viz níže, k dispozici je rychlovarná konvice), dále sociální zařízení a místa u stolu.  WIFI připojení.

 (počet v objektu 1x, umístění - mezipatro, číslo apartmánu 9)

Apartmán čtyřlůžkový -  číslo 4

Čtyřlůžkový pokoj s manželským lůžkem, jedna patrová postel, sociální zařízení, vlastní kuchyňská linka je umístěna v prostoru u společenské místnosti, čtyři místa u stolu ve společenské místnosti. WIFI připojení.

(počet v objektu 1x, umístění - přízemí, číslo apartmánu 4)

Apartmán dvojlůžkový -  číslo 5,6,7,8

Dvojlůžkový pokoj s manželským lůžkem, sociální zařízení, vlastní kuchyňská linka je umístěna v prostoru u společenské místnosti, tři místa u stolu ve společenské místnosti. Všechny čtyři dvojlůžkové pokoje jsou ve stejném designu a mají možnost vždy jedné přistýlky (místo dvou křesílek). WIFI připojení.

(počet v objektu 4x, umístění - první patro, číslo apartmánu 5,6,7,8)

Apartmán dvojlůžkový -  číslo 3

Dvojlůžkový pokoj, dvě samostatná lůžka, sociální zařízení, vlastní kuchyňská linka je umístěna v prostoru u společenské místnosti, dvě místa u stolu ve společenské místnosti. Pokoj je orientován směrem k hlavní ulici. WIFI připojení.

(počet v objektu 1x, umístění - přízemí, číslo apartmánu 3)

Apartmán čtyřlůžkový -  číslo 2

Čtyřlůžkový pokoj, dvě samostatná lůžka a patrová postel. Sociální zařízení, vlastní vybavená kuchyňská linka s jídelním stolem v apartmánu.  WIFI připojení.

(počet v objektu 1x, umístění - přízemí, číslo apartmánu 2)

Společenská místnost

Velká společenská místnost určená ke stravování, kapacita je 24 osob, možnost pořádání rodinných oslav, srazů, firemních večírků, školení, výtvarných kurzů a různých workshopů atd.. Vybavenost - stolní fotbálek, mini ping pong, šipky. Dodání občerstvení na akce si lze operativně dohodnout ve vedlejším objektu, restaurace Na Rychtě. WIFI.

(počet v objektu 1x, umístění - přízemí)

Kuchyňské linky pro apartmány 3,4,5,6,7,8

Prostor vedle společenské místnosti, ve kterém je umístěno šest kuchyňských linek, každá z nich je určena k jednotlivým apartmánu. Vybavení viz níže a dále je k dispozici mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.

Vybavenost kuchyňských linek v celém objektu:  sklokeramická deska - dvě varné zóny nebo varná deska plynová - dva hořáky,  chladnička, na jednu osobu kompletní příbor, talíř, sklenice, hrnek, dále dřez, hrnce, kastroly a poklice, pánev na smažení, mísa, nůž na krájení, naběračka, otvírač konzerv a lahví, prkénko, cedník, struhadlo, 1 utěrka, nádoba na odpad, smeták, lopatka.

(počet  6x, umístění - přízemí)

Kolárna - lyžárna

Zahrada

V letním období je hostům k dispozici zahrada s posezením u grilu a ohniště. Petanqué, ruské kuželky a houpačky. 


Důležité informace

Pro udržení domácího čistého prostředí je nutné se vždy při vstupu do objektu přezouvat, vhodnou domácí obuv na přezutí si vezměte prosím sebou. V celém objektu je přísný zákaz kouření a používání otevřeného ohně. Domácí zvířata jsou povolena jen po předchozí domluvě. Nedodržování těchto nařízení, jakož i navýšení počtu osob v objektu na nocleh, kdykoliv během pobytu bez vědomí majitele, či zjištění úmyslného poškozování nebo ničení pronajatých prostor nebo jeho zařízení se považuje za hrubé porušení ubytovacích podmínek se všemi z toho plynoucími důsledky, více viz záložka obchodní podmínky.